Depilator laserowy – Ranking 2019, Opinie

0
[vc_row][vc_column][vc_column_text]
Depilator laserowy – opinie, ranking


Wyobraź sobie dzień, w którym czeka Cię jakieś ważne wydarzenie. Być może udajesz się z rodziną na jakieś ważne wydarzenie, na którym musisz wyglądać olśniewająco. Występ syna? Koncert córki? A może dopiero randkujesz i chcesz wypaść jak najlepiej przed potencjalnym partnerem? Nawet jeśli jest to zwykłe spotkanie biznesowe, to trzeba przyznać, że w wielu przypadkach zadbanie o swój wygląd jest naszym obowiązkiem. Wchodzi w to również dbałość o idealnie gładkie nogi oraz pachy.

Jeśli nie zadbamy o te miejsca, to z pewnością cały czas będziemy się zastanawiać, czy ktoś zwrócił na to uwagę. Czy nie pocimy się za mocno oraz czy dobrze zadbaliśmy o swój wygląd.

Być może korzystasz z metod tradycyjnych, jak maszynka. Wtedy z pewnością wiesz, co to ból i podrażnienie. Ile razy zastanawiałaś się, czy będziesz miała bliznę, albo jak zatamować rzekę krwi z nowego przecięcia?

Depilator laserowy - opinie, rankingDlatego najlepszą opcją jest skorzystanie z depilacji laserowej. Nie jest to jednak obecnie konieczność wizyty w gabinecie kosmetycznym i poddaniu się drogiemu zabiegowi. Choć wydaje się to naprawdę dziwne, to wciąż wiele osób nie wie do czego służy i jak wygląda domowy depilator laserowy. W tym artykule odczarujemy nieco ten przedmiot i pokażemy, że jest to rzecz naprawdę warta uwagi.

Przyjrzymy się najpopularniejszym modelom oraz ocenimy je ze względu na ich wady oraz zalety. Poznamy również działanie depilatora laserowego oraz efekty, jakie gwarantuje ten sprzęt. Będzie również okazja na zweryfikowanie dokładnie tego, gdzie zaopatrzyć się w dane rozwiązanie oraz jaki jest proces zakupu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższym przeglądem. Warto również odwiedzić stronę mediaexpert.pl i zapoznać się z jej treścią szczegółowo.

Jak działa depilator laserowy? Efekty

Od dłuższego czasu panuje moda na depilację wielu części ciała. Stoją za nią nie tylko względy estetyczne, ale również higieniczne. Mniej się pocimy dzięki temu oraz czujemy się bardziej komfortowo. Dlatego też od wielu lat oczyszcza się ciało ze zbędnych włosów. Przez długi czas robiło się to, wykorzystując usuwanie mechaniczne, za pomocą maszynki. Jest to jednak działanie mało skuteczne, gdyż cebulki włosków pozostają w skórze, co prowadzi do ich bardzo szybkiego odrastania. Ponadto maszynka może zwyczajnie doprowadzić do uszkodzenia skóry, a to z kolei grozi bliznami oraz innymi, nieciekawymi sytuacjami.

Jak działa depilator laserowy? Efekty

Kolejną możliwością są różnego rodzaju depilacje mechaniczne. Główną zasadą depilacji jest usuwanie włosów wraz z cebulkami, co ma doprowadzić do tego, że odtworzeniu musi ulec sama cebulka oraz cały włos.

Dzięki temu sam proces regeneracji trwa zdecydowanie dłużej, a co za tym idzie – dłużej możemy się również cieszyć się idealnie gładkimi nogami oraz pachami. Jednakże depilacja mechaniczna również ma swoje całkiem spore wady. Odbywa się ona za pomocą depilatora lub wosku i obie te metody pociągają za sobą szereg konsekwencji. Depilacja mechaniczna to bowiem z jednej strony zwyczajny ból przy samym procesie. 

Nasza tolerancja na ból może być różna, dlatego też różni ludzie inaczej przechodzą proces depilacji mechanicznej. Częste jednak podrażnienia w jego wyniku są faktem, z którym nikt nie powinien dyskutować. Nie jest to zatem najlepsza metoda depilacji. Ponadto wiele mikrowłosków w sposób mechaniczny nie zostanie usuniętych, gdyż obecne rozwiązania techniczne nie są w stanie ich w ogóle uchwycić.

Dlatego też na popularności zdobywają coraz częściej zabiegi depilacji laserowej. Warto tutaj zwrócić uwagę, że depilacja laserowa jest bardzo często mylona z depilacją świetlną. Od razu zweryfikujmy tą kwestię.

Depilacja świetlna to zabieg, przeprowadzany właśnie przez depilatory laserowe do użytku domowego. Jest to depilacja laserowa, przeprowadzana w oparciu o metodę IPL. Polega ona na wysłaniu do melaniny, czyli barwnika, który w dużym stężeniu występuje właśnie w mieszkach włosowych, cząstki światła. Podnosi ona w ten sposób temperaturę do takiego poziomu, że dosłownie cały włos ulega wypaleniu. Te zjawisko nazywamy zjawiskiem fotermolizy. W rezultacie, taki rodzaj depilacji przynosi znacznie bardziej trwałe efekty od zabiegów standardowych. Dzięki niemu bowiem regeneracja włosa trwa zdecydowanie dłużej, a w niektórych przypadkach włosy nie odrastają już wcale. Nawet jeśli depilator nie usunie owłosienia na zawsze, to i tak warto z niego korzystać, gdyż dzięki niemu procesy depilacji można przeprowadzać dużo rzadziej.

Warto wspomnieć, że jest to zabieg znacznie tańszy od tego, jaki przeprowadza się w salonach kosmetycznych, choć w wielu przypadkach technika jest podobna. Zakup zatem depilatora laserowego leży w Twoim interesie.

Na podsumowanie tej części wspomnimy, że depilacja tego typu to nie, często mylona z nią depilacja HPL. Jest to zabieg specjalistyczny, bardzo drogi i rzadko wykonywany, który permanentnie usuwa owłosienie.

Najlepsze depilatory laserowe – Ranking 2019

Nasz wstępny ranking jakości depilatorów, dostępnych obecnie na rynku, ujmuje w krótkie zestawienie najpopularniejsze rozwiązania, które są równocześnie najczęściej wybieranymi rozwiązaniami na rynku. Niżej będzie możliwość dokładniejszego zapoznania się z opisem poszczególnych modeli, zaś szybki rzut oka udostępniamy już w tym akapicie. Zapraszamy do przeczytania we własnym zakresie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_separator style=”shadow”][vc_column_text]

PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00

PHILIPS LUMEA IPL BRI956:00

[/vc_column_text][vc_btn title=”OFERTA DNIA” style=”classic” color=”turquoise” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftwojerecenzje.pl%2Flumea-bri956|||”][vc_text_separator title=”Zalety” color=”green” style=”shadow”][vc_column_text]
 • bardzo silne działanie,
 • poręczna obsługa
 • funkcja Smart Skin pozwala na samodzielne ustawienie siły pracy do wymagań naszej skóry,
 • ciekawy wystrój,
 • bezprzewodowe działanie
[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Wady” color=”pink” style=”shadow”][vc_column_text]
 • część klientów zwraca uwagę na
  zbyt duży gabaryt ładowarki
[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Podsumowanie” color=”custom” style=”shadow” accent_color=”#eded00″][vc_column_text]Jest to urządzenie zdecydowanie z najwyższej półki jakościowej.

Duża automatyzacja + szereg rozwiązań ułatwiających pracę czyni z tego sprzętu jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń.

Wielkość ładowarki jest raczej wadą subiektywną i zależy od konstrukcji gniazdek. Nie wpływa jednak na funkcjonalność całościową sprzętu.[/vc_column_text][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_separator style=”shadow”][vc_column_text]

REMINGTON IPL 6750

REMINGTON IPL 6750

[/vc_column_text][vc_btn title=”OFERTA DNIA” style=”classic” color=”turquoise” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftwojerecenzje.pl%2F9h8l|||”][vc_text_separator title=”Zalety” color=”green” style=”shadow”][vc_column_text]
 • duża siła pracy,
 • system pomiaru karnacji,
 • regulacja mocy,
 • solidna konstrukcja urządzenia,
 • duży obszar naświetlający,
 • trzy różne głowice depilujące
[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Wady” color=”pink” style=”shadow”][vc_column_text]
 • urządzenie delikatnie głośniejsze od rozwiązań alternatywnych
[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Podsumowanie” color=”custom” style=”shadow” accent_color=”#eded00″][vc_column_text]Bardzo wygodne urządzenie o sporej mocy, dzięki czemu nawet najsilniejsze włoski są intensywnie usuwane oraz likwidowane. Zasilanie kablem sprawia, że siła efektów nie słabnie wraz ze słabnięciem zasilania. Pojawiają się głosy, że jest to urządzenie głośniejsze od innych, dostępnych na rynku. Jest to jednak związane z większą mocą, nie jest to zatem wada bardzo uciążliwa.[/vc_column_text][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_separator style=”shadow”][vc_column_text]

BRAUN SILK EXPERT IPL BD 5009 300 TYS. BŁYSKÓW

BRAUN SILK EXPERT IPL BD 5009 300 TYS. BŁYSKÓW

[/vc_column_text][vc_btn title=”OFERTA DNIA” style=”classic” color=”turquoise” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftwojerecenzje.pl%2Fz2uu|||”][vc_text_separator title=”Zalety” color=”green” style=”shadow”][vc_column_text]
 • ciekawy design urządzenia,
 • aplikacja na smartfona z planem zabiegów,
 • specjalny, delikatny tryb pracy,
 • duża trwałość efektów pracy,
 • sensor, decydujący o sile błysku,
[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Wady” color=”pink” style=”shadow”][vc_column_text]
 • brak etui
  do przechowywania depilatora
[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Podsumowanie” color=”custom” style=”shadow” accent_color=”#eded00″][vc_column_text]Urządzenie przez wielu klientów wskazywane jako bez większych wad. Urządzenie pozwala na bardzo dogłębną depilację, o długo utrzymujących się efektach na bardzo dobrym poziomie. Jedyną wadą, na którą zwracają użytkowniczki, to brak osobnego etui lub kosmetyczki do przechowywania. Nie jest to jednak wada wydatnie wpływająca na jakość sprzętu.[/vc_column_text][vc_separator style=”shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jaki depilator laserowy kupić?

Tego rodzaju pytanie, jest niezwykle istotną kwestią. Należy bowiem się zastanowić, jaki depilator laserowy spełni nasze oczekiwania. Poniżej będziemy się starać udzielić kompleksowej odpowiedzi na tego typu pytania. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi paroma akapitami. Sugerujemy również swój wybór oprzeć o zawarty nieco poniżej stosowny ranking lub kierując się danymi z zestawienia powyżej. Zapraszamy serdecznie do analizy.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze depilatora?

 • Regulacja oraz moc urządzenia

Depilator laserowy ma ściśle określony cel działania – doprowadzić do sytuacji, w której nie musimy się depilować w ogóle, lub robić to bardzo rzadko. Dlatego też moc, jaką ma dany depilator laserowy, jest bardzo ważną cechą wyróżniającą dany sprzęt od innych, dostępnych na rynku. Decydując się na depilatory, warto zwrócić uwagę na opcje, które mają wbudowany miernik intensywności naświetleń. Dzięki temu wiele procesów uda nam się zautomatyzować. Zawsze jednak zwracamy uwagę na moc urządzenia, możliwość regulacji oraz ilość dostępnych trybów.

 • Powierzchnia obszaru roboczego

Zawsze przy depilacji zależy nam na szybkości osiąganych efektów. Ta zależy od wielu czynników, a jednym z nich jest powierzchnia obszaru roboczego. Im jest on większy, tym możesz równocześnie większą powierzchnię naświetlić i osiągnąć pewne rezultaty szybciej. Warto jednak znacznie wcześniej, już na etapie weryfikacji sprawdzić, czy użytkownicy nie wskazują zależności, zgodnie z którą większy obszar roboczy obniża siłę pracy urządzenia. Wtedy warto uwzględnić to w swojej weryfikacji.

 • Ilość impulsów

Depilatorami laserowymi pracuje się w systemie błysków. Każde przyłożenie depilatora i jego użycie to jeden błysk lampy. Każdy depilatora laserowy posiada wbudowaną specjalną lampę, która jest przeznaczona na określoną liczbę błyśnięć. Oznacza to, że po wykonaniu tej ilości, jej siła i intensywność spada.

Ilość impulsów, jaki dany depilator laserowy może przeprowadzić, jest jednym z wyznaczników przy jego wyborze. Warto jednakże zwrócić uwagę na fakt, iż nie jest to czynnik decydujący. Bowiem ilość błysków nie świadczy o ich intensywności. Może ona być większa lub mniejsza, a wtedy błysk lampy o mniejszej intensywności i sile nie może być porównywany z błyskiem lampy o sile mniejszej. Choć wydaje się to oczywiste, to wielu ludzi pomija ten jakże istotny aspekt.

 • Jakość wykonania oraz sposób użycia

Wielu użytkowników zwraca również uwagę właśnie na te dwa czynniki – czyli jakość wykonania oraz sposób użycia depilatorów laserowych. Na dobrą sprawę, jeśli chodzi o jakość wykonania, to tutaj liczy się kilka czynników. Po pierwsze – solidność konstrukcji. Depilator musi być w miarę dobrze zbudowany, na przykład posiadając mocno osadzone ochraniacze przed wydostaniem się błysku, lub wytrzymały przycisk. Po drugie – konstrukcja dysz naświetlających. Liczy się to, by dane dysze łatwo dopasowywały się do kształtu miejsc, które depilujemy. Inną dyszą będziemy depilować pachy, inną nogi, a jeszcze inną okolice twarzy czy bikini. Wśród producentów depilatorów panuje jedna z dwóch mód. Albo umieszcza się 3-5 końcówek naświetlających, albo ignoruje się ten temat, konstruując za to produkt tak, by odkształcał się lub posiadał końcówkę w miarę oryginalną.

Z kolei jeśli chodzi o sposób użycia, to głównie bierze się tu pod uwagę takie czynniki, jak częstotliwość błysków oraz zasilanie. Zaczniemy od tej drugiej kwestii. Rynek podzielił się dość wyraźnie na zwolenników i przeciwników zasilania za pomocą kabla. Zwolennicy wskazują na większą siłę błysków oraz dłuższą pracę sprzętu, ze względu na brak słabnącego z czasem akumulatora. Przeciwnicy zwracają uwagę na to, że kabel znacznie utrudnia manewrowanie samym sprzętem. Która ze stron ma rację? To już zależy od indywidualnych preferencji.

Drugą kwestią jest częstotliwość błysków, jaką oferuje dany depilator laserowy. Im jest ona większa, tym płynniej depilujesz całą powierzchnię przeznaczoną do depilacji. Mniejsza intensywność uniemożliwia pracę ciągiem i sprawia, że trzeba dokładnie przykładać depilator punkt po punkcie. Każde rozwiązanie ma swoje wady oraz zalety. Ciągłość pracy może sprawić, że pewne miejsca zostaną naświetlone zbyt intensywnie. Dlatego każda opcja ma swoje wady oraz zalety.

 • Wiodąca marka

Depilatory laserowe to całkiem osobny segment rynku. Nie zawsze zatem sprawdzają się tutaj utarte schematy oraz przekonania o wyższości jednej marki nad inną. Z pewnością można tutaj znaleźć rozwiązania warte uwagi, a będące rozwiązaniem oferowanym przez topowych producentów, takich jak Braun czy Philips. Są jednak również sprzęty mniej znanych producentów, gdyż bardziej specjalizujących się właśnie w depilatorach laserowych. Warto zatem raczej porównywać w oparciu o inne parametry niż markę danego depilatora laserowego. Zwłaszcza, że za marką idzie czasem lepsza funkcjonalność, ale również wyższa cena.

 • Inne właściwości

Są również inne właściwości, jakie mogą posiadać depilatory laserowe, a które nie zawsze są brane pod uwagę, a czasem zaś są zdecydowanie przeceniane. Są to takie właściwości jak dodatkowe elementy wyposażenia – kosmetyczka lub etui, dodatkowa szczotka, wymienna lampa. Czasem są to kwestie bardzo istotne, jak na przykład wielkość ładowarki, która może w naszym obecnym układzie mieszkania utrudnić ładowanie sprzętu, czy też system czujników, automatyzujących proces depilacji. Czasem jednak są to różnice czysto estetyczne – kolorystyka czy wytrzymałość i jakość etui. W tym względzie musimy sobie sami odpowiedzieć, czy ma to dla nas jakieś znaczenie oraz czym przede wszystkim będziemy się kierować przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Wierzymy, że kolejne akapity nieco uproszczą całą sprawę.

Jaki depilator laserowy jest najlepszy?

Pojawia się zatem proste pytanie – jaki depilator laserowy jest najlepszy? Jakimi wyznacznikami się kierować, by trafić na tego rodzaju urządzenie? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco bliżej.

Depilatory laserowe, jak zresztą wskazywaliśmy w powyższym akapicie, posiadają wiele cech, na podstawie których możemy dane urządzenia ze sobą porównać. Pod względem tych cech różnią się one od siebie, czasem dość znacznie. Czym zatem kierować się przy wyborze, jeśli nie wiemy co wybrać lub jakie mogą być nasze potrzeby? Też warto wziąć to pod uwagę.

Zdecydowaliśmy się ułatwić nieco tego rodzaju zadanie i przygotowaliśmy specjalne narzędzie, którego zadaniem jest ułatwienie wyboru odpowiedniego rozwiązania. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nim.

Najlepsze depilatory laserowe – Ranking

Najlepszy depilator laserowy spełnia kilka bardzo istotnych norm. Jego aspekty techniczne pozwalają na osiąganie zakładanych rezultatów, ale również stosunek ceny do jakości jest odpowiedni oraz sam depilator jest polecany przez użytkowników. Kierując się tymi wyznacznikami, przygotowaliśmy szczegółowy ranking który uwzględnia wszystkie najważniejsze aspekty związane z użytkowaniem danego sprzętu. Poniżej prezentujemy kilka modeli. Jeśli model znajduje się na poniższej liście, to zdecydowanie jest to rozwiązanie warte uwagi oraz zakupu, gdyż spełni Twoje oczekiwania.

Depilator marki Philips od dłuższego czasu święci triumfy na rynku i nic nie wskazuje na to, by miało się to szybko zmienić.

Do najważniejszych zalet tego urządzenia można zaliczyć:

 • atrakcyjna i użyteczna konstrukcja, która pozwala również na łatwe schowanie depilatora,
 • Philips Lumea Prestige BRI956/00zasilanie oparte o akumulator, dzięki czemu możesz swobodnie użytkować urządzenie, bez obaw o plączący się kabel oraz w wybranym przez siebie miejscu.
 • 3 różne dysze, które sprawiają, że obszar i tryb roboczy możesz dostosować do własnych potrzeb,
 • wbudowany specjalny czujnik, znany jako Smartskin, dopasowuje siłę depilacji do skóry,
 • niewielka waga urządzenia ułatwia jego użytkowanie.

Użytkownicy wskazują z kolei następujące wady, jakie ma ten depilator:

 • kosmetyczka do przechowywania,
 • wielkość ładowarki.

Jeśli spojrzymy na stosunek wad oraz zalet, dostrzec od razu można, że jest on nieproporcjonalnie korzystny na rzecz zalet. Wspomniane wady są głównie kwestią własnych upodobań i nie mają najmniejszego porównania do zalet urządzenia.

Dzięki czemu sam sprzęt można polecić każdemu, nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. Specjalny czujnik SmartSkin sprawia, że sam zabieg depilacji laserowej nie dość, że jest wygodny, to jeszcze w pełni bezpieczny dla użytkownika sprzętu. Warto więc bezwzględnie polecić go każdemu.

Jedna z użytkowniczek wypowiedziała się następująco:

[/vc_column_text][vc_btn title=”OFERTA DNIA” style=”classic” color=”turquoise” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftwojerecenzje.pl%2Flumea-bri956|||”][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”warning” icon_fontawesome=”fa fa-user-o”]

Z Philips Lumea Prestige BRI956/00 korzystam drugi miesiąc i od tego czasu moja kosmetyczka przestała zarabiać. Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy zabiegiem wykonywanym w salonie, a przez ten depilator, co oczywiście oznacza, że salonu nie odwiedzam w ogóle – mając taki sprzęt jak Philips Lumea Prestige BRI956/00 szkoda czasu oraz pieniędzy.

Marta

[/vc_message][vc_column_text]

Firma Remington oferuje w swoim sprzęcie coś, czego nigdy za wiele – moc. To bardzo silny sprzęt, dlatego spełni oczekiwania wielu klientek, nawet zawiedzionych sprzętem gorszej jakości. Do najważniejszych zalet, jakie ma ten depilator laserowy, możemy zaliczyć:

 • system pomiaru karnacji, umożliwiający dopasowanie poziomu pracy do indywidualnych wymagań naszej skóry,
 • Remington IPL6750duży ekran naświetlający, poprawia znacznie osiągane rezultaty oraz siłę pracy, jaką oferuje ten depilator,
 • specjalna ochrona przed przypadkowym błyskiem, zwiększa bezpieczeństwo stosowania urządzenia,
 • 3 głowice depilujące, pozwalają na dokładne dopasowanie systemu pracy do indywidualnych wymagań.

Wśród wad urządzenia, jego użytkownicy wskazują między innymi takie kwestie, jak:

 • zasilanie przewodowe,
 • głośność pracy.

Należy w tym względzie odnieść się do wspomnianych wad. Głośność pracy depilatora wynika z jego bardzo dużej siły. Dlatego też jest zasilane kablem – by zapewnić dłuższą pracę sprzętu oraz odpowiedni poziom efektów. W związku z tym, iż są to raczej kwestie wizualne, należy raczej skupić się na parametrach, jakie ma ten depilator laserowy. A te prezentują się bardzo dobrze, dzięki czemu otrzymujemy sprzęt solidnie wykonany, o dużej sile depilacji.

A co o depilatorze wspominają nasze użytkowniczki? Przyjrzyjmy się jednej opinii:[/vc_column_text][vc_btn title=”OFERTA DNIA” style=”classic” color=”turquoise” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftwojerecenzje.pl%2F9h8l|||”][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”warning” icon_fontawesome=”fa fa-user-o”]

Mój mąż kupił mi Remington IPL6750 jako prezent urodzinowy i był to jeden z najlepszych prezentów, jakie dostałam w życiu. Zresztą mojej drugiej połówce również się spodobał, gdyż wreszcie zadbałam o to, by moje nogi były idealnie gładkie. Polecam ten depilator z czystym sumieniem.

Julia

[/vc_message][vc_column_text]

Kolejny z topowych modeli, Braun Silk Expert IPL BD5009, oferuje delikatnie zmodyfikowane podejście do depilacji laserowej. Ten depilator posiada szereg zalet i jest bardzo ceniony przez swoich użytkowników. Jakie są najważniejsze zalety tego depilatora?

 • Braun Silk Expert IPL BD5009delikatność pracy i dobra regulacja pozwala na dopasowanie trybu pracy bez obaw o dyskomfort lub ból,
 • czujnik koloru skóry pozwala nie tylko dopasować siłę pracy pod tym kątem, ale również sprawia, że depilator pracuje znacznie bezpieczniej dla naszego zdrowia,
 • bardzo cicha praca sprawia, że nie ma żadnego dyskomfortu w związku z przeprowadzanym procesem depilacji,
 • niewielki rozmiar stanowi ciekawą alternatywę dla rozwiązań znacznie większych.

Do wad tego urządzenia, użytkownicy zaliczają następujące jego cechy:

 • brak etui do przechowywania.

Brak specjalnego pokrowca, w którym można trzymać depilator, może pod pewnymi względami rzutować na komfort pracy z tym depilatorem. Jednakże jest to drobna niedogodność, a urządzenia można swobodnie trzymać w wytrzymałym, oryginalnym opakowaniu. Dlatego też warto kupić ten depilator, zwłaszcza, jeśli głośność pracy i gabaryty urządzenia grają dla nas nadrzędną rolę.

A jak o depilatorze wypowiadają się jego użytkowniczki? Zapoznajmy się z jedną z takich wypowiedzi:[/vc_column_text][vc_btn title=”OFERTA DNIA” style=”classic” color=”turquoise” align=”center”][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”warning” icon_fontawesome=”fa fa-user-o”]

Depilator Braun Silk Expert IPL BD5009 kupiłam z polecenia koleżanki. Sama kupiła go na próbę, ale była tak zachwycona rezultatami, że bardzo szybko podzieliła się nimi ze światem. Mi samej przypadły one do gustu, dlatego też sama zdecydowałam się na zakup. I była to dobra inwestycja, gdyż skończyły się wizyty u kosmetyczki, a depilację przeprowadzam w domu, oglądając seriale! Świetna sprawa!

Paulina

[/vc_message][vc_column_text]

Mamy przyjemność zbadać kolejne rozwiązanie bezprzewodowe. Wiele użytkowniczek wskazuje na sporą potrzebę wyeliminowania kabli z depilatorów. Depilator Babyliss G932E spełnia te wymaganie, ale również oferuje sobą znacznie więcej. Do najważniejszych bowiem zalet tego depilatora laserowego możemy zaliczyć:

Babyliss G932E

 • bardzo cicha praca, dzięki czemu nie powoduje ona dodatkowego dyskomfortu,
 • niewielkie gabaryty urządzenia znacznie ułatwiają manewrowanie nim, dzięki czemu golenie jest znacznie prostsze,
 • duża siła zapewnia sporą trwałość efektów,

Do wad tego sprzętu można zaliczyć w zasadzie tylko jedną cechę:

 • mniejszy obszar depilacji.

Jeśli chodzi o same wady, to są one dość zrozumiałe. Zamiarem twórcy tego depilatora była jego miniaturyzacja, dzięki czemu można pracować w różnych miejscach oraz manewrowanie sprzętem jest zdecydowanie łatwiejsze.

Miniaturyzacja pociągnęła za sobą niewielkie zmniejszenie obszaru pracy, jednakże na dłuższą metę ta zmiana jest praktycznie nieodczuwalna. Odczuwalne są za to plusy płynące z miniaturyzacji.

A jak o tym depilatorze laserowym wypowiedziała się jedna z jego użytkowniczek? Zapraszamy do zapoznania się z jej wypowiedzią, którą znajdziesz poniżej:[/vc_column_text][vc_btn title=”OFERTA DNIA” style=”classic” color=”turquoise” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftwojerecenzje.pl%2F4igv|||”][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”warning” icon_fontawesome=”fa fa-user-o”]

Nie byłam początkowo przekonana do zakupu Babyliss G932E. Ten depilator wydawał mi się zbyt mały, by przynosił jakieś rozsądne efekty.

Jednakże równocześnie nie znalazłam na jego temat żadnych negatywnych wypowiedzi, dlatego też zdecydowałam się skorzystać z możliwości i go nabyć. To był świetny wybór, gdyż jego poręczności nie da się porównać z żadnym innym rozwiązaniem!

Marta

[/vc_message][vc_column_text]

Ranking depilatorów laserowych byłby niepełny, gdyby zabrakło w nim sprzętu znanego jako RIO Pro IPHR 2. Ten depilator laserowy prezentuje zupełnie odmienne podejście do kwestii depilacji, w stosunku do poprzednio opisanych rozwiązań. Przede wszystkim rzuca się w oczy jego konstrukcja, oparta o dołączoną konsolę do obsługi. Jednakże stosowna analiza powie nam na ten temat zdecydowanie więcej. Zaletami tego urządzenia są niewątpliwie takie cechy, jak:

RIO Pro IPHR 2

 • 5 poziomów mocy pracy pozwala na jeszcze dokładniejsze dopasowanie mocy do wymagań użytkownika,
 • duża głowica pozwala na objęcie równocześnie całkiem sporego obszaru zasięgiem pracy depilatora,
 • system 4 czujników dba o to, by urządzenie pracowało jedynie wtedy, kiedy jest dobrze skierowane,
 • bardzo duża siła działania, dzięki wbudowanej lampie,
 • wygodny panel sterujący, umożliwia łatwe zarządzanie pracą tego sprzętu.

Jedyną wadą, którą można wykazać przy tym urządzeniu, to cecha:

 • przewodowe działanie, wraz z panelem sterującym.

Wykorzystanie takiego urządzenia ma to do siebie, że oczekujemy konkretnych rezultatów. Dlatego producent RIO Pro IPHR 2 zdecydował się na wydzielenie panelu sterującego dla tego urządzenia, dzięki czemu możliwe stało się zwiększenie jego mocy oraz obszaru naświetlenia. Pojawiają się pojedyncze głosy, że to wada, jednakże jest ona w zestawieniu ze skutecznością tego rozwiązania prawdziwie nieistotna.

Jeśli z kolei chodzi o wypowiedź użytkowniczki na temat tego sprzętu, to poniżej cytujemy jedną z nich.[/vc_column_text][vc_btn title=”OFERTA DNIA” style=”classic” color=”turquoise” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ceneo.pl%2F39579695%23crid%3D258583%26pid%3D12957|||”][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”warning” icon_fontawesome=”fa fa-user-o”]

Próbowałam już paru depilatorów laserowych, ale często zdarzało się, że po pewnym czasie jakość pracy spadała. W końcu uznałam, że dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie bardziej rozbudowanego sprzętu, dzięki czemu konstrukcja miała być solidniejsza. Nie zawiodłam się, gdyż faktycznie rozwiązanie to zapewnia znacznie większą skuteczność.

Malwina

[/vc_message][vc_column_text]

Choć nazwa wydaje się nieco myląca, to mamy w tym przypadku do czynienia niejako ze starszym bratem modelu omówionego powyżej. Różnią się dosłownie jednym, niezwykle drobnym szczegółem. Przejdźmy jednakże do analizy jego zalet, które prezentują się następująco:Braun Silk-Expert BD 5008

 • delikatność pracy i dobra regulacja pozwala na dopasowanie trybu pracy bez obaw o dyskomfort lub ból,
 • czujnik koloru skóry pozwala nie tylko dopasować siłę pracy pod tym kątem, ale również sprawia, że depilator pracuje znacznie bezpieczniej dla naszego zdrowia,
 • bardzo cicha praca sprawia, że nie ma żadnego dyskomfortu w związku z przeprowadzanym procesem depilacji,
 • niewielki rozmiar stanowi ciekawą alternatywę dla rozwiązań znacznie większych.

Z kolei, jeśli chodzi o wady, to użytkownicy wskazują na dwie zasadnicze:

 • brak etui do przechowywania.
 • mniejsza liczba błysków

Brak specjalnego pokrowca, w którym można trzymać depilator, jest wadą, którą wspominali również użytkownicy nowszej wersji depilatora. Jest to jednak niedogodność raczej czysto estetyczna i nie wpływa na funkcjonalność, jaką ma ten depilator laserowy.

Drugą kwestią jest mniejsza ilość błysków. Na pierwszy rzut oka może to się wydawać dość istotną sprawą. Ten model działa w systemie 120 tysięcy błysków, a nowszy w systemie 300 tysięcy.

Choć różnica wydaje się całkiem spora, to jednak nie różnicuje to znacznie obu depilatorów laserowych. Różnią się one nieco intensywnością zabiegów oraz długością – mniejsza liczba błysków działa łagodniej, co będzie lepsze dla delikatniejszej skóry, a lampę trzeba minimalnie wcześniej wymienić. Trzeba to uwzględnić przy dokonywaniu stosownego wyboru.

Przyjrzyjmy się jeszcze wypowiedzi użytkowniczki tego depilatora:[/vc_column_text][vc_btn title=”OFERTA DNIA” style=”classic” color=”turquoise” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftwojerecenzje.pl%2Fdcmz|||”][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”warning” icon_fontawesome=”fa fa-user-o”]

Stosuję Braun Silk-Expert BD 5008 od paru tygodni. Zdecydowałam się na niego, ponieważ mam bardzo delikatną skórą i zbyt duże naświetlenie mogłoby bardzo negatywnie wpłynąć na jej jakość. Cieszy mnie ten wybór, ponieważ jego skuteczność jest niezaprzeczalna, a brak efektów ubocznych sprawia, że jest to jeden z najlepszych wyborów wśród tego typu sprzętu na rynku.

Magda,

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jak używać depilatora laserowego, aby uzyskać najlepsze efekty?

Żeby dokładnie poznać oraz zrozumieć efekty, jakie może nam dać depilator laserowy, musimy się dokładnie przyjrzeć temu, jak go używać. Postaramy się tutaj zastanowić nad podstawowymi zasadami dobrego użytkowania depilatorów laserowych. W ten sposób nieco bliżej poznamy ich funkcjonowanie i zweryfikujemy, jak zmaksymalizować osiągane rezultaty. Przyjrzyjmy się zatem stosownym aspektom depilacji laserowej.

Skuteczność urządzenia

Depilatory laserowe mają to do siebie, że muszą być urządzeniem przenośnym, by możliwe było jego zastosowanie w przysłowiowym domowym zaciszu. Dlatego też konstrukcja stosownego urządzenia musi zakładać takie jego użytkowanie. Z tego też wynika fakt, iż depilatory laserowe mają różną skuteczność. Warto w tym względzie zwrócić uwagę na moc, wielkość samego ekranu do naświetleń oraz wyprofilowanie urządzenia i dostosowanie do kształtu ciała.

Ponadto skuteczność zabiegów zależy od Twojej skóry oraz owłosienia. Musisz liczyć się z tym, że jeśli masz bardzo silne włoski, to będą wymagać większej dawki naświetlenia od owłosienia osoby, która docelowo ma delikatne owłosienie. Ponadto od tego zależy również trwałość zabiegu. Może się bowiem zdarzyć tak, że zabieg usunie owłosienie na zawsze. Nie należy oczekiwać, że tak będzie w każdym przypadku, gdyż jest to uwarunkowane czynnikami genetycznymi. Jednakże właściwy wybór urządzenia ma w tym względzie znaczenie.

Przygotowanie skóry do zabiegu depilacji

Samo przygotowanie skóry do zabiegu depilacji nie jest wcale trudne. Zasadniczo opiera się na kilku podstawowych zasadach, których musimy przestrzegać. Przede wszystkim warto przed przystąpieniem do procesu depilacji, dokładnie oczyścić skórę tak, by nie była ona ni mokra, ani brudna, ani tłusta. Dlatego też dokładnie osuszamy ją i nie nakładamy żadnych kremów przed samym zabiegiem. Następnie skracamy wszystkie włoski do długości 5 mm. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu oraz energii, gdyż włoski będą wypadać zdecydowanie szybciej dzięki temu. Tak przygotowane, możemy przystąpić do procesu depilacji. Dokonujemy go standardowo, kierując wylot dyszy w kierunku skóry i naświetlając poszczególne obszary skóry, które chcemy wydepilować. Sugerujemy unikać depilacji okolic bikini, gdyż skóra tam może być zbyt delikatna na tego typu zabieg.

Czy karnacja skóry ma znaczenie?

Depilatory laserowe, co zresztą było już powiedziane, w swoim działaniu wykorzystują reakcję światła z melaniną. Jest to białko w naszej skórze, które chroni nas przed działaniem promieni UV, ale przede wszystkim – nadaje naszej skórze oraz włosom stosowny kolor. To one jest również odpowiedzialne za opalanie się na słońcu i nabieranie ciemniejszego koloru skóry. Co z tego faktu wynika?

Tego barwnika najwięcej jest we włosach, gdyż w porównaniu z naszą skórą, mają zdecydowanie intensywniejszy kolor. Dzięki zjawisku fotermolizy, wiązka światła dostaje się do mieszków włosowych i wywołuje reakcję wzrostu temperatury melaniny, co z kolei uszkadza włos i powoduje jego wypadnięcie.

Co za tym idzie, warto zwrócić uwagę na fakt, iż duże nasycenie tego rodzaju białka w skórze sprawia, że to właśnie tam docierają wiązki światła oraz uszkadzają strukturę białka. Oznacza to, że osoby z ciemną karnacją mogą doznać poparzeń w wyniku depilacji laserowej i w ich przypadkach jest ona odradzana.

Tak samo sprawa ma się w przypadku opalenizny. Dlatego też osobom, które są świeżo opalone, odradza się poddawanie zabiegowi depilacji laserowej. Powinny one odczekać przynajmniej 4-6 tygodni, by poddać się takiemu zabiegowi. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, by uniknąć oparzeń. Pod tym właśnie względem karnacja ma dość spore znaczenie.

Gdzie kupić depilator laserowy?

Wiele ludzi może sobie na ten moment zadawać pytanie, gdzie kupić depilator laserowy oraz jaki depilator zamówić. Jeśli chodzi o te drugie kwestię, to jest ona zasadniczo dość prosta. Wystarczy kierować się przy wyborze wyznacznikami z powyższego artykułu i spośród omówionych rozwiązań dokonać stosownego wyboru. W ten sposób nie ryzykujesz, że nabędziesz rozwiązanie nieskuteczne lub niespełniające Twoich oczekiwań. Dokładny wybór spośród opisanych modeli pozostawiamy Tobie. Kieruj się tym, co Ci odpowiada najbardziej.

Gdzie kupić depilator laserowy?Jeśli chodzi z kolei o kwestię gdzie kupić dany depilator, to tutaj już należy tą sprawę dokładnie opisać. W tym względzie bowiem panuje sporo błędnych przekonań.

Najpopularniejszym pomysłem jest zakup na jednym spośród wielu portali aukcyjnych. Wyróżnić można tutaj takie portale jak Amazon, Allegro czy Olx. Choć na pierwszy rzut oka wybór wydaje się logiczny, to jednak po dokładnej analizie okazuje się, że należy się wystrzegać zakupów w tym miejscu. Dlaczego?

Olx to portal wymiany sąsiedzkiej. Oznacza to, że łatwiej tu o używany sprzęt, niż profesjonalną ofertę sprzedaży. Pomijam oczywiście całkowity fakt braku weryfikacji sprzedawcy, co generuje realne zagrożenie.

Z Allegro czy Amazon sprawa ma się podobnie. Portale te oczywiście prowadzą już pewna weryfikację wystawiających, zapewniając pozorne bezpieczeństwo. Pozorne, gdyż nikt nie weryfikuje jakości sprzedawanych towarów. W efekcie da się zauważyć, że ryzyko natrafienia na nieuczciwego sprzedawcę, który oferuje sprzęt bez gwarancji, uszkodzony lub podrobiony jest całkiem spore. Przy blokadzie konta, wystarczy założyć działalność na żonę i dalej sprzedawać podróbki. Często trafia się sprzedawca, który nawet nieświadomie sprzedaje sprzęt niepełnowartościowy. Zwyczajnie lepiej zakupów w tym miejscu po prostu unikać.

Mediaexpert na pierwszy rzut oka wydaje się tutaj najlepszą opcją. Agregowanie ofert sprzedaży i sortowanie zgodnie z ceną na różnych portalach jest założeniem bardzo słusznym i sam charakter portalu miał również potencjał rozwojowy. Jednakże wkrótce za stosowne miejsce w wyszukiwaniach można było zapłacić i w efekcie obecnie można znaleźć na Mediaexpert ciekawe oferty zakupu danego sprzętu, ale również może dojść do sytuacji, w której natkniesz się na sprzedawcę nieuczciwego. Wtedy zagrożenie jest takie samo jak na Allegro lub Amazon.

Gdzie najlepiej kupić zatem depilator laserowy? Uwzględniając wszystkie powyższe aspekty, można stwierdzić, że najlepszym wyborem będzie sklep, który zajmuje się profesjonalną dystrybucją tego rodzaju sprzętu. Jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę. Jest nim operator witryny mediamarkt.pl.

Zajmuje się on tylko dystrybucją tego rodzaju sprzętu, zatem posiada w tym zakresie specjalizację. Sprzęt, który sprzedaje jest zawsze sprawdzony oraz najwyższej jakości, dzięki czemu masz pewność zakupów i zapewnione bezpieczeństwo procesu, gdyż masz gwarancję zakupu produktu sprawdzonego oraz oryginalnego. Z pełną ofertą zapoznasz się oczywiście na stronie mediaexpert.pl.

Podsumowanie tekstu

Pora przejść do krótkiego podsumowania naszego opracowania. Prześledźmy zatem jego najważniejsze elementy i odnieśmy się do nich.

Przede wszystkim wiemy, że depilator laserowy to świetna alternatywa dla drogich zabiegów u kosmetyczki. Pozwala nie tylko na sporą oszczędność, ale równocześnie brak jest większych różnic często pomiędzy zabiegiem u kosmetyczki a tym, wykonanym w domu.Dlatego zdecydowanie warto nabyć tego rodzaju sprzęt i rozpocząć jego użytkowanie.

Na rynku jest wiele różnych modeli oraz możliwości, a często różnice dla laika nie są zbyt widoczne. Dlatego warto zajrzeć do stosownego akapitu i zapoznać się z elementami, które warto wziąć pod uwagę, takie jak liczba błysków, moc, konstrukcja i wiele innych. Warto również przy wyborze kierować się odpowiednimi zestawieniami, które również znajdziesz w powyższym opracowaniu.

Przy wyborze sklepu, w którym zaopatrzysz się w stosowny produkt, warto kierować się w dużej mierze kwestiami jego profesjonalności oraz zaufania, jakim możemy go obdarzyć. Zdecydowanie nie warto w tym względzie brać takich opcji jak Mediaexpert, Allegro, Amazon czy OLX, gdyż nigdy nie możemy być pewni za oryginalność sprzedawanych tam produktów.

Lepiej zatem nie ryzykować i od razu zakupić swój sprzęt u profesjonalnego dostawcy, jakim jest na przykład właściciel domeny mediaexpert.pl. Kupując w tym miejscu masz pewność oryginalności produktu, jego wysokiej jakości, ale przede wszystkim warunków nabycia i dostępu na przykład do świadczeń pogwarancyjnych. Dlatego też warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy zatem serdecznie do zakupów!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] Wellness

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here